Adeka Ultra Seal napučiavacie pásy

Tesnenie dilatácií a škár

ADEKA ULTRA SEAL

Vodou napučiavaci tesniaci materiál, dodávaný v hranatých a oválnych profiloch, alebo ako pasta v tube.

Navrhnutavrhnutý pre spoľahlivé a trvanlivé utesnenie stavieb, škár a dilatácií. S jednoduchou aplikáciou a vysokou odolnosťou voči vode a tlaku poskytuje optimálne riešenia pre novostavby aj sanácie.

Objavte inovačný prístup k tesneniu, bez škodlivých vplyvov na prostredie.

Vyžiadajte si ponuku

Zaujali vás produkty ADEKA? Neváhajte nás kontaktovať!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Časté otázky

1. Aký význam má ADEKA ULTRA SEAL pri betonáži základov?

Pri budovaní podzemných obvodových múrov na základovú dosku treba myslieť na vlhkosť a kapilárne priesaky, ktoré sa môžu šíriť škárami, ktoré vznikajú pri naväzovaní materiálov základovej dosky a zvislej steny. Vodou napučiavace pásy ADEKA ULTRA SEAL zväčšujú svoj objem v škáre pri kontakte s vodou a spoľahlivo zabránia priesaku v betonážnych spojoch. Odolávajú tlaku kvapaliny až do 8 barov.

2. Aká je chemická odolnosť ADEKA ULTRA SEAL?

Materiál je na báze prírodného kaučuku a veľmi dobre odoláva rôznym chemickým prvkom a zlúčeninám, podobne ako guma. Pri styku s vodou nie je závadný ani škodlivý pre organizmy alebo živočíchy.

3. Je možné aplikovať ADEKA ULTRA SEAL aj na vlhké povrchy?

Pásy a profily ADEKA ULTRA SEAL sa podľa druhu aplikácie inštalujú (lepia) na suchý a primerane upravený povrch. Ak sa jedná o utesňovanie škár formou pechovania predpnutého pásu alebo pomocou pasty, aplikáciu je možné realizovať aj na vlhký povrch.

Made in Japan

Adeka Logo

ADEKA Corporation je japonská spoločnosť, ktorá je po celom svete známa inováciami v oblasti chemického výskumu. ADEKA ULTRA SEAL je produktom vyvinutým a zavedeným do praxe v roku 1977.

PDF Katalóg na stiahnutie – ADEKA ULTRA SEAL

Návrat hore